חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חיו פרויקטים
קבלן שיפוצים

מס קבלן רשום 37254

לקבלת הצעת מחיר
או שיחת יעוץ ללא התחייבות

למה לבחור בנו לשיפוץ הבית שלכם?

שיפוץ הבית הוא תהליך שמלווה בהרבה חששות ודאגות, אבל אנחנו כאן כדי להפוך את החוויה שלכם לחיובית וללא דאגות. אצלנו תמצאו מקצועיות ואמינות ללא פשרות, עם התחייבות לשקיפות מלאה בכל שלבי העבודה. אנחנו מבינים שהבית שלכם הוא המקום החשוב ביותר לכם, ולכן נעניק לכם יחס אישי, ליווי צמוד, ומחויבות ללוחות הזמנים והתקציב שלכם.

אנו דואגים לכל פרט, מהתכנון ועד לביצוע, בשימוש בחומרים האיכותיים ביותר ובעלי המלאכה המנוסים ביותר. עם דגש על סדר וניקיון במהלך העבודה ולאחריה, כך שתוכלו ליהנות מתוצאה מושלמת ללא כאבי ראש מיותרים. אנחנו כאן כדי להוכיח שאפשר לשפץ בלי לדאוג – צרו איתנו קשר ותראו איך החלום שלכם הופך למציאות.

קבלן רשום

גימור ברמה גבוהה

זמינות

מענה מהיר

לוח זמנים מדוייק

השיפוצים שהפכו חלום למציאות

מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו

שואלים ומשפצים – שאלות ותשובות

מהי תקופת הזמן המשוערת להשלמת העבודה

תקופת הזמן משתנה בהתאם להיקף העבודה, אך לרוב שיפוצים מקיפים נמשכים בין 3-6 חודשים. נציג בפניכם לוח זמנים מפורט עם המשוער לכל שלב.

אנחנו מקפידים על בידוד אזורי העבודה מיתר חלקי הדירה באמצעות יריעות פלסטיק וכיסויים. בנוסף, מתבצע ניקיון יסודי בסיום כל יום עבודה.

שעות העבודה הן 7:00-17:00. בימי ראשון עד חמישי וימי שישי עד 12:00 

התקנת רהיטים, אביזרים ואקססוריז שאינם חלק אינטגרלי מהשיפוצים עצמם אינם כלולים במחיר הבסיסי, אך אנו נותנים אותם  כשירותים נלווים בתשלום נוסף.ומחברים אותכם עם הספק הטוב ביותר בשבילכם 

לחברה שלנו  יהיה קשר ישיר עמכם וישמש כנקודת הקשר המרכזית לעדכונים שוטפים בכל שלב משלבי העבודה.

אנו נותנים אחריות של שנתיים על עבודות השיפוצים, החל ממועד מסירת העבודה הגמורה.